Za sve opcije molim te da se prijaviš ili registriraš!

Naslov:
Auto-put zločinaGodina:
2026Žanr:
drama, kriminalistički, trilerTrajanje:
140 minRežija:
Bart LaytonScenario:
Don Winslow, Bart LaytonGlavne uloge:
Jennifer Jason Leigh > Angie
Nick Nolte > Money
Halle Berry > Sharon
Tate Donovan > Monroe
Paul Adelstein > Mark
Mark Ruffalo > Lou
Chris Hemsworth > Davis
Devon Bostick > Devon
Patrick Mulvey > Phil
Payman Maadi > Sammy Kassem
Hossein Mardani > Masoud
Babak Tafti > Ali
Peter Banifaz > Ben Haddad
Corey Hawkins > Tillman
Andra Nechita > Adrienne
Barry Keoghan > Ormon
Crosby Fitzgerald > Madeleine
Hanako Footman > Lisa
Opis:
U pitanju je ispreplitana priča o neuhvatljivom kradljivcu dragulja (Chris Hemsworth) čiji je niz pljački duž autoputa 101 zbunio policiju. Kada krene u akciju svog života, njegov put se ukršta sa razočaranom osiguravajućoom agenticom (Halle Berry) koja se suočava s vlastitom životnom raskrsnicom. Uveren da je pronašao konačan trag, neumoljivi detektiv (Mark Ruffalo) se približava, podižući ulog još više. Kako se pljačka približava, granica između lovca i žrtve počinje da se gubi, i svo troje se suočavaju s životno važnim izborima - i spoznajom da nema povratka.
Obradio/la:
IgaBivaPročitaj recenziju filma Crime 101:
- Slično za pogledati
- Komentari filma/serije (23)

The Golden Voice (2025)
drama
A young street singer and a homeless veteran remedy dark times through friendship and music.

Apex (2026)
akcija, triler
Ožalošćena žena koja pomiče svoje granice u samostalnoj pustolovini u australskoj divljini nađe se u poremećenoj igri s lukavim ubojicom koji u njoj vidi plijen.

EPiC: Elvis Presley in Concert (2025)
muzika, dokumentarni
Kao nikada do sada imaćemo priliku da svedočimo životnoj priči koju nam peva i priča Elvis Presli, u novom filmskom iskustvu vizionarskog filmskog stvaraoca, Baza Lurmana.

The Imposter (2012)
biografski, dokumentarni
Dokumentarac se fokusira na mladića u Španiji koji ožalošćenoj porodici u Teksasu tvrdi da je njihov 16-godišnji sin koji je nestao pre tri godine.



Za komentiranje morate biti prijavljeni!
eXtreme member
08.07.2026. 18:04
Neću ni da ga kudim, niti da ga hvalim.Thor, četvrti Hulk, zaboravljena Žena mačka, izbrisani Džoker i starac Nolti koji se ne razume šta priča okupili su se da bi snimili ovaj film.
I snimili su ga, ali po meni ništa novo, nothing šocking.
Po mom subjektivnom mišljenju, ovo je film o promociji joge, beskućnika, drugih šansi i emotivne ispraznosti.
NAMASTE.
eXtreme member
07.07.2026. 12:03
[QUOTE=Mizi] Skinuo sam ga, gledam danas, ako mi se ne svidi sledi brutala, vređalica, pljuvačina strašna.U klasičnom smislu.[/QUOTE]
Sačuvaćeš to sve za neki drugi film.
eXtreme member
07.07.2026. 11:51
Skinuo sam ga, gledam danas, ako mi se ne svidi sledi brutala, vređalica, pljuvačina strašna.U klasičnom smislu.